Bursa Bilensoft E-Fatura

BİLENSOFT; tecrübesi ve uçtan uca sunduğu e-Fatura çözümüyle, şirketlerin e-Fatura adaptasyonunu hızlı bir şekilde sağlıyor.
Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği güncel tüm kriterleri teknik olarak ve mevzuat açısından her an denetleyerek en doğru şekilde sisteminde barındıran BİLENSOFT, kullanıcılara en ileri teknolojiyi sunarken uzman kadrosu ile kurumların yanındaki en güvenilir çözüm ortağı oluyor.

BİLENSOFT e-Fatura Yazılımı, kullanıcı dostu ara yüzüyle tüm ERP/Muhasebe/Fatura Sistemleri ile entegre edilebilmektedir. ERP/Muhasebe/CRM/Fatura Sistemlerinden alınan fatura bilgileri BİLENSOFT e-Fatura uygulaması tarafından tanımlanan UBL-TR formatına çevrilir, BİLENSOFT mali mührü ile imzalanır ve zarf içerisine konularak GİB sistemlerine aktarımı gerçekleştirilir. Gelen e-Faturalar da GİB sistemi tarafından BİLENSOFT e-Fatura uygulamasına gönderilir, fatura verileri ERP/Muhasebe/Fatura Sistemlerinde kullanılabilecek şekilde ayrıştırılır ve ERP/Muhasebe/Fatura Sistemine aktarılır.

Kullanıcı deneyimlerinden derleyerek geliştirdiği e-Fatura sistemi ile her zaman en önde olmayı hedefleyen BİLENSOFT, e-Fatura konusundaki tecrübesiyle kurumların, herhangi bir bilgi işlem yatırımı yapmaksızın elektronik fatura sistemine entegrasyonunu baştan sona kolayca yönetmesini sağlıyor.

 • E-FATURA , E-ARŞİV , E-İRSALİYE Süreçleri Bilensoft ile hızlı ve güvenilir.
 • E-DEFTER
 • E-SMM , E-MM
 • Aynı gün E-İMZANIZ kapınızda

Why Work With Us

Satış Sonrası Destek

BİLENSOFT ile satın aldığınız hizmetlerde  uzman ekibimiz satış sonrası yaşanabilecek tüm sorunlarda yanınızda .. 0850 305 66 10 numaralı santral ile Haftanın 7 Günü Destek için bekliyor olacağız.

Teknik Özellikler

Entegrasyon Yetenekleri
Entegrasyon, mükellef tarafından kullanılan ERP/Muhasebe/Fatura sistemi ile BİLENSOFT e-Fatura sisteminin karşılıklı olarak BİLENSOFT Web Servisi ile görüşmesini ve bu sayede mükellefin kullanmış olduğu ERP/Muhasebe/Fatura Sistemi üzerinden e-Fatura süreçlerini yönetebilmesini sağlar.

Sağladığımız Web Servis ile kullanılan ERP / Muhasebe sistemi üzerinden sağlanan entegrasyon sonucu;

Kayıtlı e-Fatura kullanıcıları 7/24 sorgulanabilir,bu sayede bir firmanın o anda e-Faturaya tabi olup olmadığını sistemin otomatik olarak algılaması ve uyarı vermesi sağlanır,
Gelir İdaresi Başkanlığı’ nca belirlenen güncel şematron kontrolleri yapılır, düzenlenen faturada hata var ise neden kaynaklandığı dönülür,
Gelen / Giden e-Fatura otomatik olarak sorgulanır,
Gelen / Giden e-Faturanın son durumu ve/veya cevapları sorgulanır,
e-Fatura gönderilir ve/veya alınır.
UBL-TR Formatı
e-Fatura uygulaması için, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından açık kaynak bir standart olan, XML tabanlı ticari hayatın tüm süreçlerini içerecek şekilde etiketlemelere sahip uluslararası bir standart “UBL-TR” benimsenmiştir. Bunun anlamı faturalar düzenlendikten sonra transferinin UBL-TR formatında yapılmasıdır. Bir başka ifade ile faturanın nerede düzenlendiğinden bağımsız olarak, e-Fatura olarak geçerli olabilmesi için gönderim esnasında nihai hali UBL-TR formatında oluşmak zorundadır.

BİLENSOFT e-Fatura Uygulaması XML olarak düzenlenmiş faturalarınız için UBL-TR dönüşümünü sağlar.
Hazır Web Servisi ile kullanmış olduğunuz ERP / Muhasebe sistemine kolayca entegrasyon sağlayarak düzenlediğiniz faturaların UBL-TR formatında transferini sağlar.
Kullanıcı Yönetimi
BİLENSOFT sistemlerinde 1 master/ana kullanıcı bulunur. Bu kullanıcı sınırsız sayıda alt kullanıcı tanımlayabilir. Tanımlanan kullanıcılara da yetki kısıtlaması yapabilir.

e-Fatura Yükleme
Mükellefin kullandığı ERP/Muhasebe sisteminin UBL-TR olarak e-Faturayı oluşturması halinde BİLENSOFT sistemine tek tek yada toplu halde yüklemesi mümkündür.

Zaman Tüneli
Hangi kullanıcının ne zaman nereden fatura işlemi yapıldığının anlaşılabilmesini sağlayan ekrandır. e-Faturanın ve/veya e-Fatura zarfının oluşma aşamasından sistem yanıtına kadar geçen süredeki tüm akış adımları zaman bilgisi ile zaman tünelinde bulunmaktadır.

e-Mail/SMS Bilgilendirmesi
Mail/SMS bildirim tanımlamaları ile ihtiyacınız olan tanımlamaları yapabilir ya da ihtiyacınız olan kuralları oluşturarak bildirim servislerini kullanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz bilgiye anında sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

SİZ NEREDEYSENİZ E-FATURALARINIZ ORADA…

Mükellefin dilediği yerden dilediği zaman e-Faturalarına ulaşarak tüm e-Fatura süreçlerini mali mühüre gerek duymaksızın kullanıcı adı ve şifresi ile online olarak yönetebileceği bir web uygulamadır.
 • Kullanılan ERP/Muhasebe/Fatura Sistemi ile beraber yada bağımsız olarak, internet bağlantısı ve kullanıcı bilgisi ile zaman mekan bağımsız olarak kullanılır.
 • Bilgisayar/Tablet/Cep Telefonlarından birden fazla kullanıcının her zaman ve her yerden aynı anda kullanabilmesine olanak sağlar.
 • Muhasebe Sistemi/ERP/Fatura Sisteminden oluşturulabilen faturayı, online olarak bir web ara yüzden manuel olarak oluşturabilmeyi sağlar.
 • Gelen tüm e-Faturalar görüntülenebilir ve yanıt verilebilir.
 • Var olan herhangi bir e-Fatura’ya 10 sene boyunca erişilebilir. Geçerli bir e-Faturanın silinmesine imkan verilmez.
 • Farklı fatura serileri oluşturulabilir. Oluşturulan her seri kendi içinde birbirini takip eder. Bu sayede mevzuata uygun şekilde fatura tarihi sorunu yaşanması engellenir. Farklı şubelerde farklı seri numaralarının kullanılması tercih edilebilir.
 • İstenilen faturalar istenen başlıklar ile excel dosyasına aktarılabilir.
 • Akıllı Arama Seçeneği ile kolayca istenen e-Faturalara ulaşılabilir.
 • Seçilen/belirli bir tarih aralığında ki faturalar toplu halde indirilebilir veya toplu halde yazdırılabilir.
 • Faturanız geldiği anda istediğiniz mail adresine/cep telefonuna otomatik olarak gönderilmesi sağlanır.
 • BİLENSOFT sistemlerinde 1 master/ana kullanıcı bulunur. Bu kullanıcı sınırsız sayıda alt kullanıcı tanımlayabilir. Tanımlanan kullanıcılara da yetki kısıtlaması yapabilir.

Sorularınız için İletişim Numaramızı Hemen Arayın

0 850 305 66 10

Uzak Destek Sistemi

Müşterilerimize Alpemix ile uzak destek hizmeti vermekteyiz. Sizler de sorun yaşıyor ve destek hattımızı aramak istiyorsanız öncesinde zamandan kazanmak için bilgisayarınıza uzak destek programı ALPEMİX indirin

BİLENSOFT E-FATURA BAŞVURUSU

Hemen E-FATURA' ya geçmek için tıklayın